IMGBIN_Å-koda-superb-skoda-rapid-spaceback-Å-koda-auto-Å-koda-octavia-png_2hdPNPNw
IMGBIN_Å-koda-superb-skoda-rapid-spaceback-Å-koda-auto-Å-koda-octavia-png_2hdPNPNw

Sprzedaj nam swój samochód:

Skupujemy wszelkiego rodzaju modele i marki samochodów. Jeśli posiadasz samochód osobowy, jesteśmy z pewnością zainteresowani jego zakupem. Pamiętaj, że w obecnych czasach społeczność jest coraz bardziej wymagająca. Wystawienie ofert na portalu ogłoszeniowym generuje ryzyko długotrwałych negocjacji, a być może w późniejszym czasie pretensji ze strony kupującego. U nas nie ma z tym problemu. Oględziny samochodu powodują, że podamy ostateczną nieodwracalną cenę. 

Nawet jeśli Twój samochód jest kompletnie bezużyteczny. Miał wypadek, jest rozbity, skorodowany czy posiada wiele usterek technicznych, także będziemy zainteresowani jego kupnem, Wszystko dlatego, że współpracujemy z największymi Stacjami Demontażu Pojazdów. Twój samochód może zostać legalnie zezłomowany (poddany autokasacji), co gwarantuje otrzymanie odpowiedniego zaświadczenia, które pozwoli na wyrejestrowanie pojazdu.

Nasz skup aut w Nowym Targu to firma, która chętnie przyjrzy się także każdego rodzaju samochodom dostawczym, ciężarowym, busom czy tirom. Dzięki rozszerzonej siatce współpracujących z nami partnerów, z całą pewnością zainteresujemy się także samochodami o większych gabarytach. Nie mamy wątpliwości, że będą Państwo zadowoleni z oferty cenowej, którą Państwu przedstawimy. Ceny w naszym skupie aut są jedne z atrakcyjniejszych na rynku motoryzacyjnym w Nowym Targu i całym województwie małopolskim.

SKUP SAMOCHODÓW NOWY TARG

Chcesz szybko i skutecznie pozbyć się swojego pojazdu? Zastanawiasz się nad sprzedażą samochodu, który nie nadaje się do dalszej jazdy?
 
Nasza firma zajmuje się skupem samochodów w Nowym Targu w każdym stanie. Dlatego nie musisz martwić się, że nie uda Ci się sprzedać pojazdu – my go chętnie od Ciebie odkupimy. Skupujemy każdy pojazd, niezależnie od stanu. Możesz oddać nieużywane, uszkodzone, niekompletne, powypadkowe, poleasingowe, czy stare auto. Jesteśmy przede wszystkim uprawnioną stacją demontażu pojazdów, dzięki czemu wystawimy potrzebne zaświadczenie oraz dokumenty, które będą potrzebne do wyrejestrowania samochodu lub sporządzimy umowę kupna-sprzedaży.
 

Skup aut Nowy Targ to solidna firma, która działa poprzez wieloletnie doświadczenie oraz gwarancję pełnego zadowolenia przez klientów. Prowadzimy skup na terenie Nowego Targu oraz całego województwa małopolskiego – wystarczy, że zapoznasz się dokładnie z naszą ofertą.

buy-a-car (1)
car-dealer-s-sell-car_37895-162

SKUP AUT NOWY TARG

Od lat działamy na rynku motoryzacyjnym w Nowy Targ. Kupujemy tak naprawdę setki różnych samochodów. Co ważne, nie działamy nie tylko na terenie Nowego Targu, ale także w innych miejscowościach województwa małopolskiego: Tarnów, Chrzanów, Oświęcim, Kraków, Nowy Sącz, Bochnia i wiele wiele innych. Wychodzimy naprzeciw wymaganiom Klientów, dlatego dojeżdżamy na miejsce błyskawicznie, a transakcja sprzedaży samochodu może być wykonana nawet w ciągu jednego dnia.

Jesteśmy solidni, transparentni, wszelkiego rodzaju dokumentacja zostaje rzetelnie przygotowana, jednak mając na względzie Waszą wygodę i czas, formalności redukujemy niemal do minimum. . Od dłuższego czasu zastanawiasz się nad sprzedażą samochodu? Jeśli nie masz czasu, ochoty i sił, by wystawiać ogłoszenia na portalach aukcyjnych i „siłować” się z marudnymi klientami, zadzwoń do naszego skupu aut Nowy Targ!

Jakie samochody przyjmujemy w skupie aut Nowy Targ?

Samochody używane

Samochody uszkodzone

Samochody służbowe

Samochody ciężarowe

Skupujemy wszelkiego rodzaju samochody używane, także uszkodzone i powypadkowe. Dodatkowo, nie mamy problemu z przyjmowaniem anglików, samochodów amerykańskich czy przywiezionych zza granicy. Posiadasz nietypowe auto czy pojazd? Bardzo możliwe, że i w tym przypadku będziemy zainteresowani. Jeśli zastanawiasz się ile możesz dostać za swoje auto, chwyć za słuchawkę lub skorzystaj z formularza zgłoszeniowego i dokonaj darmowej wyceny. Jeśli podasz wszelkie niezbędne informacje, możemy przygotować wycenę w kilka godzin, a nawet w tym samym dniu możemy kupić Twój samochód!

KUPIMY KAŻDE AUTO W MAŁOPOLSCE

Posiadamy wykwalifikowanych pracowników, którzy oprócz tego, że są specjalistami w branży motoryzacyjnej, to na dodatek są rzetelni i niezwykle uczciwi. To podstawa naszej działalności, bo swoją markę opieramy o pełne zadowolenie naszych Klientów. Dokonując transakcji w skupie samochodów używanych z Nowego Targu masz pewność, że wszystko przebiegnie szybko i sprawnie. Wszystkie formalności załatwiamy od ręki, a za samochody płacimy gotówką, dlatego też ryzyko transakcji w naszym skupie aut Nowy Targ nie są obarczone ryzykiem.

Rozwijamy się z roku na rok, dlatego też nasz skup aut Nowy Targ dostosowuje się do coraz większych wymagań Klientów. Przez lata istnienia skupu dokonaliśmy setek transakcji nie tylko z mieszkańcami Nowego Targu, ale i całego województwa małopolskiego. 

Skup samochodów używanych Nowy Targ – dlaczego warto nas wybrać?

Nasz autoskup pod pewnymi względami jest wyjątkowy. Nie każdy punkt będzie zainteresowany samochodami z Anglii, USA, czy autami dostawczymi, tirami i busami. U nas sprzedasz samochód każdej marki i modelu. Jesteśmy gwarantem dobrej oferty, zgodnej z podanymi parametrami. Najważniejsze, byś podał ogólny stan techniczny pojazdu, rocznik, przebieg i inne ważne informacje. W tym momencie będziemy w stanie dokonać szybkiej wyceny, co pomoże w szybkim zakończeniu całej transakcji i przekazaniu Ci gotówki. Jesteśmy przygotowani na to, by odebrać Twój samochód spod domu, parkingu czy innego wskazanego przez Ciebie miejsca.

Skup samochodów poleasingowych Nowy Targ

Posiadamy niezbędne zaplecze, sprzęt ale przede wszystkim specjalistów, którzy są gwarantem udanej transakcji. Wyceniamy sprawiedliwie każdy pojazd i przedstawiamy satysfakcjonujące i odpowiadające rynkowi oferty. W przypadku używanych aut Nowy Targ skup błyskawicznie dokonuje wszelkich usług, przez co działa już na rynku tyle lat, a także posiada grono zadowolonych klientów. Nasz skup samochodowy istnieje już wiele lat. Skupujemy samochody każdej marki, dlatego też Kierowcy, którzy nas znają, wiedzą, że mogą do nas przyjechać z każdym możliwym pojazdem. Niezależnie od gabarytów samochodu, modeli itd. Jesteśmy jednym z nielicznych skupów aut, który jest wspierany przez największe Stacje Demontażu Pojazdów w okolicy. Dlatego też również przyjmujemy samochody powypadkowe, uszkodzone i z rożnego rodzaju usterkami. Autokasacja Kraków to również jedna z naszych najważniejszych gałęzi działalności.

Skup flot od firm Nowy Targ

Co ciekawe, naszymi Klientami nie są tylko i wyłącznie osoby fizycznie, ale także mniejsze firmy, a także duże korporacje. To dlatego, że nasz skup aut jest przygotowany także na to, aby skupić całe floty samochodowe od firm. Jak wiemy samochody służbowe zwykle są dość wyeksploatowane i mają duży przebieg, więc niełatwo je sprzedać na rynku wtórnym. My jesteśmy zainteresowani takimi samochodami, a co więcej skupujemy hurtowo, co zwalnia przedsiębiorcę z obowiązku zapłaty za OC, przeglądy itd. To świetne rozwiązanie zarówno dla jednoosobowych działalności gospodarczych, a także spółek i większych firm. Jeśli samochody nie nadają się do dalszej jazdy, wystawiamy zaświadczenia o legalnej kasacji z uznanych Stacji Demontażu Pojazdów.

Realizujemy usługi na terenie całego województwa małopolskiego:

Kraków, Tarnów, Nowy Targ, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów, Olkusz, Gorlice, Bochnia, Zakopane, Skawina, Wieliczka, Andrychów, Trzebinia, Wadowice, Kęty, Myślenice, Libiąż, Brzesko, Limanowa, Rabka-Zdrój, Miechów, Brzeszcze, Krzeszowice, Sucha Beskidzka.

Szybki skup samochodów w Nowy Targ

Działamy szybko i sprawnie, by Klient odczuwał jak największy komfort z realizacji transakcji z naszym skupem. Widzimy ile dla niektórych Kierowców znaczę ich samochody. Dlatego przekazanie ich w nasze ręce jest najlepszym pomysłem. Jeśli stoicie przed wyzwaniem jakim jest zmiana samochodu, lub po prostu chcecie pozbyć się nieużywanego auta spod domu czy parkingu, zadzwońcie. Skup samochodów Nowy Targ oferuje swoje usługi 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Formalności są załatwiane od ręki, nie musisz niczym się przejmować, dopilnujemy, by wszystko odbyło się legalnie i zgodnie z prawem. Dzięki temu zyskaliśmy uznanie Klientów w całej Małopolsce, którym wypłacamy gotówkę od ręki.

Uczciwie oszacujemy cenę samochodu względem jego stanu technicznego, odbierzemy auto własnym transportem w każdy dzień tygodnia. W przypadku złomowania samochodu, dbamy o sporządzenie odpowiednich dokumentów o demontażu. Wszystko zostaje dopełnione za naszych klientów, tak aby czuli pełen komfort, tak aby nie musieli się o nic martwić. Umowa szczegółowo zostanie omówiona przez pracownika, co pozwoli zapoznać się ze szczegółami i ominąć nieporozumienia.