Złomowanie aut Kraków

Jesli posiadasz samochód, który nie nadaje się już do dalszej jazdy: jest uszkodzony, powypadkowy, rozbity czy skorodowany – poddaj go legalnemu procesowi autozłomowania w Krakowie. Po Twóje auto przyjeżdżamy lawetą, nie musisz martwić się o żadne formalności, a gotówkę za Twój uszkodzony samochó otrzymasz do ręki. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Nasza Auto kasacja Kraków przyjmuje samochody każdego modelu i marki. Skupujemy samochody w każdym stanie wizualnym czy technicznym. Posiadamy odpowiedni sprzęt, ale przede wszystkim wykwalifikowaną kadrę, która od lat obsługuje całe województwo małopolskie z Krakowem na czele. Proces autozłomowania jest w pełni legalny, współpracujemy tylko z największymi i uznanymi stacjami demontażu pojazdów.

Skup samochodów uszkodzonych Kraków

Jesli posiadasz samochód, który nie nadaje się już do dalszej jazdy: jest uszkodzony, powypadkowy, rozbity czy skorodowany – poddaj go legalnemu procesowi autozłomowania w Krakowie. PPo Twóje auto przyjeżdżamy lawetą, nie musisz martwić się o żadne formalności, a gotówkę za Twój uszkodzony samochó otrzymasz do ręki. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Nasza Auto kasacja Kraków przyjmuje samochody każdego modelu i marki. Skupujemy samochody w każdym stanie wizualnym czy technicznym. Posiadamy odpowiedni sprzęt, ale przede wszystkim wykwalifikowaną kadrę, która od lat obsługuje całe województwo małopolskie z Krakowem na czele. Proces autozłomowania jest w pełni legalny, współpracujemy tylko z największymi i uznanymi stacjami demontażu pojazdów.

Autozłomowanie Kraków członkiem programu partnerskiego  Auto Centrum Group. Współpracujące z nami stacje demontażu pojazdów realizują usługi motoryzacyjne od lat

Jesteśmy firmą z ogromnym doświadczeniem w skupowaniu i złomowaniu uszkodzonych i powypadkowych pojazdów. Cała procedura odbywa się zgodnie z przepisami prawa i z uwzględnieniem uwarunkowań środowiskowych. Nasza firma składa się z fachowców najwyższej jakości.

Auto Złom Kraków

Oferujmy usługi złomowania samochodów:

  • osobowych, dostawczych, ciężarowych
  • aut uszkodzonych jak i tych w dobrym stanie technicznym
  • pojazdów niezarejestrowanych i niedopuszczonych do ruchu
  • pojazdów powypadkowych rozbitych, zalanych, skorodowanych
  • wszystkich innych typów pojazdów mechanicznych